Sklep i Warsztat

 tel. 505 312 871

tel. 91 489 12 15

hak-car logo

W bieżącej sprzedaży posiadamy ponad 1000 haków holowniczych przeznaczonych do wszystkich typów samochodów. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy AUTO-HAK. Haki te produkowane są przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii od fazy projektowania do gotowego wyrobu. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają Europejską homologację (e20), certyfikat zgodności oraz kartę gwarancyjną. Oferując swoje doświadczenie dobierzemy hak do Państwa samochodu tak, aby przy możliwie najniższych kosztach otrzymać maksymalnie najlepsze parametry produktu.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz montażu haków holowniczych daje największą gwarancję jakości, trwałości i bezpieczeństwa. Oferowane przez nas zaczepy holownicze są nowoczesne i bezawaryjne. Dzięki użyciu najnowocześniejszych metod krycia lakierniczego oraz używanie do produkcji najwyższej jakości surowców jesteśmy w stanie zaoferować wyroby najwyżej jakości spełniające rygorystyczne wymagania Unii Europejskiej.

 

Parametry techniczne oferowanych haków oraz punkty mocowania są zgodne z wymogami producentów samochodów. Haki montowane do technologicznie przygotowanych przez producenta pojazdu otworów gwarantują użytkownikom zadowolenie i bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji.

 

Dostępne są trzy rodzaje zaczepów:

- kula przykręcana na dwie śruby (wersja podstawowa)

- kula wypinana za pomocą dźwigni poziomo (wersja horyzontalna)

- kula wypinana za pomocą dźwigni pionowo (wersja wertykalna)

 

Od kilkunastu lat w naszym warsztacie zajmujemy się profesjonalnym montażem zakupionych przez Państwa haków holowniczych. Podejmujemy się również napraw uszkodzonych instalacji elektrycznych niezbędnych podczas korzystania z zaczepów holowniczych. Montujemy wiązki elektryczne haków do najnowszych aut, które wymagają współpracy z komputerem pokładowym pojazdu. Nasze stanowiska obsługi pozwalają na obsługę klienta i montaż haka bez zbędnego oczekiwania. Posiadamy bardzo dobre zaplecze techniczne, które umożliwia nam szybkie, sprawne i bezproblemowe działanie. Staramy się, aby każdy klient z zamontowanym hakiem holowniczym wyjeżdżał od nas zadowolony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz serdecznie zachęcamy do kontaktu.

 

www.hakcar.pl